AKUPUNKTURA

Akupunktura kosmetyczna to naturalny sposób na zatrzymanie młodości. Jest to wywodzącą się z tradycyjnej medycyny chińskiej metoda lecznicza i z tego głównie znamy ją w Europie. Akupunktura może odmładzać i poprawiać elastyczność skóry, jest pomocna także w walce z trądzikiem. Ten prosty zabieg spowalnia procesy starzenia, zmniejsza istniejące zmarszczki i rozjaśnia skórę.

  

Akupunktura kosmetyczna stała się popularna kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych. Za pomocą akupunktury odmładzały się największe gwiazdy izwykłe kobiety. Zalety akupunktury kosmetycznej to skuteczność, naturalność, nieinwazyjność, działanie nie tylko w miejscu terapii, ale na całą skórę twarzy lub ciała.
Co można poprawić za pomocą akupunktury kosmetycznej?

Akupunktura jest niezwykle skuteczną metodą opóźniającą procesy starzenia. Witalizuje skórę, poprawia ukrwienie i mikrokrążenie oraz ułatwia oczyszczanie się skóry. Wygładza zmarszczki i stymuluje produkcję kolagenu. Rozjaśnia koloryt skóry, rozświetla ją i wyraźnie odmładza. Akupunkturę kosmetyczną poleca się kobietom po 35. roku życia, jako metodę opóźniającą procesy starzenia i odsuwającą w czasie konieczność stosowania pilingów chemicznych i innych bardziej inwazyjnych zabiegów odmładzających. Jeśli skóra jest zniszczona nadmiernym opalaniem i niehigienicznym trybem życia poleca się akupunkturę kosmetyczną także młodszym kobietom.

Dla kobiet po 40. i 50. roku życia i starszych, akupunktura kosmetyczna jest znakomitą alternatywną metodą odmładzania. Wygładza zmarszczki, poprawia metabolizm komórek skóry oraz stymuluje produkcję kolagenu, co widocznie poprawia jędrność i elastyczność skóry. Stosowana systematycznie zapobiega opadaniu skóry. Akupunktura nie zastępuje liftingu, utrzymuje jednak skórę w bardzo dobrej kondycji. Jest znakomita dla pań, które nie chcą lub nie mogą stosować bardziej inwazyjnych metod odmładzania - operacji plastycznych oraz wstrzykiwania w skórę wypełniaczy lub toksyny botulinowej.

powrót do cennika

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.