HI-FU

HI'FUsion Aquadermié to urządzenie do zabiegu zarówno na twarz jak i ciało. Jest to zabieg nieinwazyjny, bezoperacyjny i innowacyjny z efektem liftingu twarzy i ciała, działający na warstwę mięśniowo - powięziową, nieosiągalną dla dotychczasowych bezinwazyjnych zabiegów kosmetologii estetycznej.

Dzięki wykorzystaniu energii ultradźwiękowej zabieg HiFu twarzy pozwala na penetrację do najgłębszych warstw skóry właściwej, powodując efekt ściągania skóry, stymulując wzrost kolagenu i przebudowę jego struktury.

Użyta w urządzeniu fala ultradźwiękowa o wyjątkowym skupieniu powoduje, że już jeden strzał tworzy ok. 10 tysięcy punktów kondensacji, które wpływają na wytworzenie kolagenu. Dochodzi do podgrzania, powodującego ich skurcz i rozkurcz. To prowadzi do stymulacji i tworzenia się nowych kombinatów, budujących sieć włókien kolagenowych, a co za tym idzie do zwiększenia elastyczności skóry.

Najnowsza technologia wiązki ultradźwiękowej powoduje zwiększenie energii podczas stosowania urządzenia HiFu oraz jego głębsze i efektywniejsze działanie. Efekty zabiegu hifu lifting utrzymują się od roku do trzech lat.

Temperatura wykorzystywana podczas wykonywania zabiegu HiFu sięga od 68 do 72 stopni Celsjusza co daje najlepsze efekty i optymalnie wpływa na kolagen w skórze. Fale ultradźwiękowe nie powodują poparzeń skóry, ponieważ przenikają do jej wnętrza.

HI’FU na twarz

Zabieg HiFu twarzy zapewnia bezinwazyjny lifting twarzy, zwiększenie napięcia policzków i czoła, a także spłycenie zmarszczek. HiFu na podbródek i szyję ujędrnia, a także poprawia owal twarzy i linię podbródka.

HI’FU na ciało

HiFu na ciało daje efekt modelowania i wyszczuplenia sylwetki. HiFu na brzuch, HiFu na pośladki i uda rozbija tkankę tłuszczową, tym samym poprawiając wygląd sylwetki. Wybierając zabieg na dolne partie, tj. HiFu na kolana lub górne tj. HiFu na ramiona, po 90 dniach dzięki zwiększeniu się elastyczności skóry, można cieszyć się odmłodzoną, ujędrnioną skórą.

Działanie:

Podczas zabiegu HiFu dochodzi do powstawania kontrolowanych mikrourazów wewnątrz skóry co powoduje głęboką regenerację i przebudowę tkanek.

Korzyści:

Zabieg hifu jest niezwykle efektywny, trwały i szybki. Działanie jest bezinwazyjne, a efekt utrzymuje się 3-5 lat w zależności od ilości wykonanych zabiegów.
Zabieg trwa ok. 40 minut. Jest bezbolesny w związku z czym nie ma konieczności znieczulenia skóry.
Zabieg hifu nie wyklucza z życia codziennego. Po zakończeniu zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Jest bezpieczny, nie wymaga ingerencji w ciało, nie powoduje krwawienia skóry.
Nie występują działania niepożądane.
Ma szeroki zakres działania i dużą skuteczność.
Zalety zabiegu :

Zwiększenie napięcia policzków, czoła
Wygładzenie skóry
Spłycenie zmarszczek na czole, wokół oczu 
Poprawa linii podbródka, owalu twarzy
Zwiększenie elastyczności skóry
Rozbijanie tkanki tłuszczowej
Efekty zabiegu:

Poprawa owalu - twarzy i uniesienie brwi,
Ujędrnianie skóry - twarzy i ciała
Wyszczuplanie ciała
Przeciwwskazania:


Nowotwory złośliwe
Udar mózgu
Choroby serca
Stan zapalny
 

powrót do cennika

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.