JALUPRO

Preparaty z linii JALUPRO® to wynik wieloletnich badań szwajcarskich naukowców. Produkty Jalupro® zostały stworzone z myślą o spowolnieniu oznak upływu czasu. Na świecie okrzyknięto je pierwiastkiem długowieczności. Opatentowana formuła oparta na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów dostarcza komórkom skóry dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

NA CZYM POLEGA INNOWACYJNOŚĆ ZABIEGU JALUPRO®?

JALUPRO innowacyjnosc

Pierwiastki długowieczności, z których składa się preparat Jalupro®,to kompleks czterech najważniejszych w świecie medycznym aminokwasów (glicyna, l-prolina, l-lizyna, l-leucyna) oraz kwas hialuronowy. Jednak to nie kwas hialuronowy czyni Jalupro® tak wyjątkowym, lecz wspomniane aminokwasy, które niczym małe cegiełki ułożone we właściwy sposób budują młodzieńczy, sprężysty kolagen. Skóra już po pierwszym zabiegu zostaje napięta, odżywiona, nabiera blasku i zdrowego koloru.

powrót do listy zabiegów

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.