LASER MEDIOSTAR - INNE ZABIEGI

Nowy MeDioStar® jest laserem diodowym wysokiej mocy i już szóstej generacji, który powstał w firmie Asclepion Laser Technologies. Jest to najnowsza innowacja, w zakresie projektowania i technologii, wyróżniająca się m.in: maksymalną mocą, najkrótszymi impulsami         Odmładzanie skóry

 Coraz częściej spotykamy się z życzeniem przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry, praktycznie w każdej części świata. Nie ma prostszego rozwiązania niż MeDioStar: rozmiar plamki i zastosowane długości fali gwarantują całkowicie skuteczne leczenie wszystkich typów skóry. Zintegrowany system chłodzenia skóry  i jednorodność plamki zabiegowej ograniczają działania niepożądane do minimum i zapewniają bardzo krótki okres gojenia.

Fotoodmładzanie – zabieg bardzo przyjemny, bezbolesny, wykonywany metodą bezdotykową.    Wskazaniami do fotoodmładzania są:

redukcja zmarszczek
zmniejszenie porów
poprawa struktury skóry
rozjaśnienie skóry
redukcja przebarwień
poprawa struktury – zagęszczenie i ujędrnienie skóry                                                Usuwanie zmian trądzikowych

Skazy i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego mogą stanowić poważny problem. Laser MeDioStar stanowi niezbędną pomoc w usuwaniu zmian skórnych podczas szybkich i bezbolesnych zabiegów, bez konieczności stosowania środka znieczulającego. W chwili obecnej powstają nowe protokoły zabiegowe na trądzik różowaty i trądzik młodzieńczy.

Acne Vulgaris
Acne Inversa
Najlepiej w początkowej fazie.
Już po pierwszym zabiegu następuje poprawa struktury skóry i zmniejszenie stanów zapalnych.
Zaletą zabiegów laserowych przy zmianach trądzikowych jest brak obciążania wątroby, co występuje w przypadku częstego leczenia farmakologicznego.

powrót do cennika

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.