MAKIJAŻ PERMANENTNY

Make-up firmy LONG TIME LINER

Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny do ok. 3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnianiu.

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. W 4 – 5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.
Skórę należy myć wodą przegotowaną. Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy korzystać z sauny i basenu, do 6 tygodni należy unikać kontaktu ze słońcem. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca oraz przyjmowanie leków sterydowych. Aby uniknąć opryszczki należy 1 – 2 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe polecone przez lekarza. Po 3 do 6 tygodni po zabiegu należy obowiązkowo przeprowadzić korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Każde następne uzupełnianie częściowe wynosi – 240 zł.
Z powodu ciągłego złuszczania się naszego naskórka, aby utrzymać intensywność koloru należy dokładać barwnik średnio raz do roku (jest to bardzo indywidualne, zależne od rodzaju skóry i intensywności wybranego barwnika). Już od dnia wykonania makijażu barwnik systematycznie jaśnieje. Jeżeli w ciągu 3 – 5 lat od wykonania makijażu barwnik nie będzie dokładany, to po tym czasie zostaną tylko jego delikatne ślady.

Przed zabiegiem należy wypełnić poniższy kwestionariusz

powrót do cennika

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.