MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

DZIAŁANIE:

Mikrodermabrazja diamentowa jest w pełni bezpieczną i skuteczną metodą, będącą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Metoda działania aparatu do zabiegu polega na mechanicznym, bezpiecznym i kontrolowanym usuwaniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka. Dzięki umiarkowanie silnemu usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego warstwie podstawnej dochodzi do tworzenia nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one ku górze i zastępują komórki uszkodzone, a złuszczenie następuje stopniowo. Wskazaniami do tej metody są: pogorszenie kondycji skóry, zmarszczki,
przebarwienia, nadmierne rogowacenie, skóra łojotokowa, rozstępy, blizny. Może być stosowana również u osób o wrażliwej i płytko unaczynionej skórze.
Częstotliwość zabiegów: od 4 do 6 zabiegów w odstępach co 7-10 dni w zabiegach odmładzających i co 3-4 tygodnie w leczeniu trądzika. W celu utrzymania uzyskanych wyników zaleca się po 4-6 tygodniach ponowne wykonanie zabiegu metodą mikrodermabrazji diamentowej. Możliwość wykonania zabiegu na skórze wokół oczu. Po wykonaniu zabiegu zwiększa się przepuszczalność naskórka dlatego wskazane jest użycie aktywnych preparatów kosmetycznych zawierających koktajle witaminowe, mieszaniny substancji rewitalizujących i regenerujących, które stymulują metabolizm komórek oraz poprawiają nawilżenie skóry.

PRZECIWWSKAZANIA:

Praktycznie brak, z wyjątkiem widocznego uszkodzenia skóry i ostrych stanów zapalnych i ropnych skóry.

powrót do cennika

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.