OXYBRAZJA

SKUTECZNIE USUWA ZANIECZYSZCZENIA ORAZ DOTLENIA SKÓRĘ
Oxybrazja polega na delikatnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą aplikowanego pod ciśnieniem (tlenem hiperbarycznym) strumienia soli fizjologicznej. Nazywana jest również peelingiem wodno-tlenowym. Zabieg idealnie sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej, naczyniowej lub alergicznej, gdyż nie wywołuje podrażnienia i zaczerwienienia. Oxybrazja wywołuje efekt naturalnej odbudowy i regeneracji skóry, skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Zabieg można również wykorzystać przy redukcji zmian trądzikowych. Po wykonaniu Oxybrazji skóra jest promienna, dotleniona i nawilżona.OXY&MEZO SKIN BALANCE – ZABIEG DERMO-REGULUJĄCY DLA CER Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI

OXY&MEZO SKIN BALANCE – zabieg dermo-regulujący dla cer z niedoskonałościami
Zabieg dermo-regulujący na niedoskonałości

Zabieg na twarz trądzikową jest połączeniem dwóch technologii Hi-Tech: Oxybrazji i Mezoterapii Bezigłowej. Skierowany dla skór problematycznych z tendencją do trądziku i nadmiernej produkcji sebum - bez względu na wiek. Stabilizuje skórę ograniczając jej skłonność do tworzenia się niedoskonałości.

Zastosowana do zabiegu ampułka, dzięki technologii mezoterapii bezigłowej w szybki i efektywny sposób poprawia wygląd skóry. Zabieg dermo regulujący polecany jako jednorazowy lub w serii.

Wskazania do zabiegu Oxy&Mezo Skin Balance:

bez względu na wiek
ze skórą z niedoskonałościami
ze skórą o nierównomiernym kolorycie

Efekty zabiegu dla cery trądzikowej:

zmniejszenie ilości i widoczności niedoskonałości skóry
stabilizacja sebum skóry
dotlenienie skóry

powrót do listy zabiegów

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.