RETI FUSION

Reti Fusion Therapy to profesjonalne kosmetyki stworzone na bazie retinolu o najwyższym zalecanym stężeniu 0,3% z kwasem ferulowym oraz witaminami C i E.

 

Odmładzające skórę właściwości retinolu znano już w latach 30 XX wieku. Jednak dopiero teraz, przy użyciu odpowiednich technologii, możemy w pełni wykorzystać jego możliwości w walce z wszelkimi oznakami starzenia. Badania kliniczne dowodzą, że retinol o odpowiednim stężeniu sprawia, że jędrność skóry wzrasta o 58%, wyrównanie kolorytu i likwidacja przebarwień poprawia się w 92 %, a redukcja zmarszczek na czole następuje aż w 48%. Znacząco, bo o 64 %, zwiększa się również napięcie skóry wokół oczu. Wyniki laboratoryjne wskazują także, że aż w 75% wygładzone zostają zmarszczki na policzkach i o 22% poprawia się owal twarzy. Pierwsze widoczne efekty osiągniemy już po 4 tygodniach kuracji zabiegowej uzupełnionej o stosowanie preparatów zawierających retinol.

powrót do listy zabiegów

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.