RETIX.C EYE

Retix.C Eye – zabieg stymulująco – złuszczający na okolicę oczu
Oprawa oczu
Retix.C Eye to skuteczny i bezinwazyjny zabieg stymulująco – złuszczający. Wpływa na poprawę nawilżenia okolic oczu, wygładza i złuszcza naskórek. Kuracja doskonale sprawdza się w powstrzymywaniu oznak starzenia, wyrównaniu kolorytu, zmniejszeniu widoczności zmarszczek oraz w redukcji cieni pod oczami.
Retix.C Eye to rewitalizujący zabieg na okolicę oczu, który można wykonywać przez cały rok, dzięki wyjątkowej molekule retinolu nie powodującej podrażnień, złuszczania, a także dzięki obecności kwasu ferulowego i floretyny, które wykazują właściwości fotoprotekcji.                  3 etapy zabiegu Retix.C Eye

Peeling anti-aging na skórę okolicy oczu, który zawiera mieszkankę kwasów: 2,5% kwasu ferulowego, 5% kwasu cytrynowego, 5% kwasu jabłkowego, 4,5% kwasu mlekowego, a także floretynę oraz retinol.
Serum na skórę okolicy oczu z 10% witaminą C i kwasem ferulowym, które świetnie uzupełnia działanie peelingu, także wykazuje silne działanie wygładzające, rewitalizujące i rozjaśniające.
Nanostrukturalna maska w płacie na okolicę oczu intensywnie nawilża i regeneruje skórę, dając odprężające efekt chłodzenia.
Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu Retix.C Eye zostało potwierdzone w badaniach:
95% działanie ujędrniające i napinające skórę pod oczami
95% intensywne nawilżenie skóry
90% rozświetlenie skóry
70% zmniejszenie widoczności worków pod oczami
60% rozjaśnienie cieni pod oczami

powrót do cennika

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.