TRYCHOLOGIA

Trychologia jest dziedziną zajmującą się tematyką włosów, skóry głowy i różnych schorzeń związanych z ich funkcjonowaniem. W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi trychologiczne po badaniu za pomocą Trichoskopu ( mikrokamera)

Do diagnostyki łysienia czy określenia stanów chorobowych skóry głowy służy nam badanie mikrokamerą. Badanie jest całkowicie bezbolesne, polega na przyłożeniu mikrokamery do skóry głowy. Na ekranie komputera widzimy obraz powiększony 200 krotnie, dlatego też żaden szczegół czy problem skórny nie jest w stanie nam umknąć. diagnostya chorób strony krakowTrycholog za pomocą badania wykonuje dokładną diagnostykę skóry głowy, mieszków włosowych i ogólnie – włosów. Już w pierwszym etapie jest w stanie określić z czym mamy do czynienia z: nadmiernym łojotokiem, zaburzeniem mikrokrążenia skóry głowy, łupieżem suchym, tłustym czy występowaniem zaczopowanych mieszków włosowych.

Szczegółowy wywiad i badanie pozwoli w dalszym etapie na dobranie odpowiedniej drogi leczenia: skierowanie do specjalisty (dermatologa, endokrynologa) czy też zastosowanie odpowiednich zabiegów, terapii pozwalających na zahamowanie postępującego procesu łysienia czy też stymulacji mieszków włosowych.

powrót do listy zabiegów

O NAS

ILONA SASAK KOSMETOLOGIA

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, fachową pielęgnację, szeroko rozwinięte usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, pedicure leczniczy, manicure, modelowanie sylwetki. Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i relaks.